REZERWACJE I KONTAKT : +48 605 426 508 | +48 605 425 633 NAPISZ DO NAS

Lokal weselny w Tarnobrzegu - Dwór Polski Krucze Gniazdo

Dom weselny w Tarnobrzegu

Restauracja na wesele w Tarnobrzegu

Proponujemy Państwu organizację wesela w wyjątkowym miejscu, które odznacza się tradycją i wyjątkową, tradycyjną kuchnią polską. Zapraszamy do miejsca, gdzie ten dzień będzie dla Państwa niezapomniany, a goście weselni z pewnością będą zauroczeni miejscem i bogactwem regionalnych smaków.

Lokal weselny w Tarnobrzegu

Zatroszczymy się o każdy szczegół, aby cała uroczystość oraz piękna sala na ślub przyozdobiona.

Lokal weselny Tarnobrzegu

Lokal weselny w Tarnobrzegu Krucze Gniazdo to połączenie tradycyjnego stylu i z nowoczesnym wykończeniem. Klimatyzowana sala weselna w stylu staropolskim gwarantuje nie tylko wrażenia estetyczne, ale też świetną zabawę podczas przyjęcia.

Klimatyzowana sala weselna w wyjątkowym stylu biesiadnym gwarantuje nie tylko wrażenia estetyczne, ale też świetną i niezapomnianą zabawę podczas przyjęcia. Stoły są udekorowane w piękne kompozycje żywych kwiatów, a dla gości pojawiają się również lokalne przysmaki. Wesele w stylu biesiadnym, organizowane w Kruczym Gnieździe, jest imprezą niezapomnianą, dla Młodej Pary jak i towarzyszących gości.

Doświadczony manager odpowiedzialnie doradzi w zaplanowaniu całego scenariusza przyjęcia weselnego. Para Młoda nie zostaje sama z żadną decyzją i ma poczucie, że dzień ślubu będzie dopracowany w każdym szczególe.

Gwarantujemy, iż wesela organizowane w naszym lokalu zostają w pamięci na zawsze. Zapraszamy serdecznie!

Organizujemy uroczystości

Zdjęcia domu weselnego w Tarnobrzegu

Lokalizacja lokalu weselnego w Tarnobrzegu

Gdzie zorganizować wesele?

Nasz obiekt znajduje się w Przyszowie – miejscowości w województwie podkarpackim, powiecie stalowowolskim – gminie Bojanów. Lokal jest dobrze widoczny i zlokalizowany przy drodze nr 872.

Oferujemy także noclegi dla Państwa Młodych oraz ich gości w komfortowo urządzonych pokojach. W cenie pakietu weselnego znajduje się tradycyjne powitanie chlebem i solą oraz toast szampanem.

Doświadczeni pracownicy odpowiedzialnie doradzają w zaplanowaniu całego scenariusza przyjęcia weselnego.

Kontakt z lokalem weselnym

kom. +48 605-426-508
kom. +48 605-425-633
e-mail: kontakt@kruczegniazdo.pl

Formularz kontaktowy

    * - Pola obowiązkowe

    Lokal weselny w Tarnobrzegu, lokal weselny Tarnobrzeg, dom weselny w Tarnobrzegu, dom weselny Tarnobrzeg, restauracja na wesele w Tarnobrzegu, miejsce na wesele Tarnobrzeg, sala weselna w Tarnobrzegu, sala weselna Tarnobrzeg, przyjęcie weselne Tarnobrzeg, gdzie zorganizować wesele w Tarnobrzegu, sala ślubna w Tarnobrzegu, uroczystość weselna Tarnobrzeg, wesele w okolicach Tarnobrzegu, apartament małżeński Tarnobrzeg, Śluby i wesela w Tarnobrzegu, noclegi dla gości weselnych w Tarnobrzegu, hotel na wesele Tarnobrzeg, apartamenty weselne Tarnobrzeg.