REZERWACJE I KONTAKT : +48 605 426 508 | +48 605 425 633 NAPISZ DO NAS

Zorganizuj swoje wesele w Kruczym Gnieździe – Lokal Weselny w Stalowej Woli

Zorganizuj swoje wesele w Kruczym Gnieździe
Zorganizuj Swoje Niezapomniane Wesele w Kruczym Gnieździe

Niezapomniane wesele w klasycznym stylu

Wielu ludzi organizujących wesele stoi przed trudnym wyzwaniem gdzie zorganizować wesele. Kwestia ta staje się trudniejsza, jeżeli mamy do wybory kilka lokali weselnych.

Jeżeli chcemy zorganizować niezapomniane wesele w Stalowej Woli, Krucze Gniazdo będzie idealnym miejscem do przygotowania wesela w klasycznym, eleganckim stylu.

Wyszukane elementy wystroju dworku Krucze Gniazdo sprawiają, że wesele będzie wyglądać jak przyjęcie w bajkowej scenerii.

To właśnie tutaj weselnicy mają do swojej dyspozycji przestronną salę balową, restaurację i wygodne pokoje hotelowe. Połączenie lokalu weselnego i hotelu sprawia, że nie musimy martwić się o kwestie organizacyjne rozwożenia gości – wystarczy wybrać dla nich odpowiedni pokój.

Lokal weselny, który zachwyci gości

Zapraszając gości na nasze wesele chcemy zaoferować im to, co najlepsze. Lokal weselny Przyszów zapewnia nie tylko niebywałe miejsce naszego przyjęcia, ale również wykwintną kuchnię i znakomitą, kompetentna obsługę.

W Kruczym Gnieździe goście będą rozpieszczani zarówno przez obsługę wesela a także przez otaczające dworek walory przyrodnicze.

Klasyczny klimat - nowoczesne podejście

Cały wyrafinowany klimat dworku Krucze Gniazdo przyciąga nie tylko osoby, które zastanawiają się gdzie zorganizować wesele w Stalowej Woli, ale również ludzi z całej Polski.

Wesele zorganizowane w Kruczym Gnieździe na pewno dostarczy jego uczestnikom niezapomnianych wrażeń i wielu wyjątkowych wspomnień. Krucze Gniazdo bez wątpienia pozwala na zrealizowanie marzeń o idealnym weselu, które na długo pozostanie w pamięci gości weselnych i pary młodej.

Poczuj wyjątkowy klimat naszego miejsca